Náušnice – ozdoba lidského těla od nepaměti

Jednou za rok se dostáváte do konfliktu s otázkou, co koupit své milované ženě k narozeninám. Čím drahou polovičku potěšit, když vše co potřebuje si sama koupí nebo jinak obstará. Vykašlete se na vymýšlení originálního a jedinečného dárku, to si schovejte na výročí diamantové svatby, a prostě kupte to, čím jí zaručeně uděláte radost. Stříbrné náušnice jsou trefou do černého hned z několika důvodů.

Stříbro sluší každé ženě

Stříbrem nic nezkazíte. To sluší mladým dívkám, ženám středního věku i starším dámám. Náušnice zase tak nějak všechny ženy nosí a občas potřebují na společenské události a jak je známo, šperkem vždy potěšíte. Která žena by pohrdla sametovou krabičkou?

Pro vás je důležité vědět, že vás to nepřipraví o mnoho času. Nepotřebujete znát velikost, jako je tomu např. u prstýnků, nemusíte být bohatý, abyste si takový dárek mohl dovolit, a na výběr máte z dosti variací a kombinací.

Jaké zvolit náušnice

Jak vybrat ty nejlepší? Svou ženu znáte, aspoň byste měl, a tak víte, zda je sportovně založená, snílek nebo pracovně vytížený člověk. Dle toho volte typ. Malé pecičky na sport, visací s peříčky pro ženu s hlavou v oblacích a kruhy pro dámu v kostýmku.

Pokud si absolutně vůbec nevíte rady, požádejte prodavačku o radu anebo sáhněte po visacích stříbrných náušnicích, které patří mezi nejoblíbenější. Zaměřte se na takové, kde je vidět spousty drobných detailů, a které působí nadčasově. Geometrické tvary se drží na špici již několik let. Co je naopak out, jsou tvary zvířat, květin a různé vyobrazení slunce. Pokud není vaše drahá velkou milovnicí a opatrovatelkou zvířat, ponechte tyto tvary jiným zákazníkům.

Pokud chcete do šperku přidat trochu lesku a okázalosti, hledejte stříbrné náušnice se zirkony. Trošku si připlatíte, ale stojí to za to. Vaše partnerka tak bude zářit nejen svým úsměvem, ale i šperkem od vás.